ANUNȚ ADEVERINȚE FINALIZARE DE STUDII

Postat în Anunțuri studenți licență, Anunțuri studenți master

Adeverinţele de finalizare a studiilor nivel licenţă/master (care ţin locul diplomei de licenţă/disertație) se eliberează începând cu data de 10 iulie 2020 după cum urmează:

1. Adeverinţa se poate ridica personal de la Secretariatul facultății. Persoanele care se vor prezenta la Secretariat vor purta obligatoriu, mască de protecţie şi mănuşi, vor respecta regulile de disciplină sanitară şi distanţa minima de siguranţă faţă de alte persoane (distanţa minima de 1,5 m).
  2. In situaţia absolvenților care doresc să se înscrie la CONCURSUL DE ADMITERE LA MASTER, LA FACULTATEA DE STUDII EUROPENE, ACEȘTIA SUNT RUGAŢI SĂ TRIMITĂ UN EMAIL SECRETAREI SPECIALIZĂRII, IAR ADEVERINŢA DE LICENŢĂ ȘI DOCUMENTELE DIN DOSAR SE VOR SCANA ȘI TRIMITE ACESTORA.

Fişa de lichidare se generează pentru fiecare absolvent la secretariat. Nu trebuie să vă deplasaţi la Serviciile UBB