Anunț finalizare burse activitate stiintifică 2020-2021

Postat în Anunțuri studenți licență, Anunțuri studenți master

In vederea finalizarii burselor speciale pentru activitatea stiintifica acordate in anul universitar 2020-2021, se respecta metodologia stabilita prin Hotararea Senatului si prevederile cuprinse in contractul pentru atribuirea burselor speciale pentru activitatea stiintifica:

Fiecare bursier va depune raportul final doar in format electronic, in Aplicatia pentru depunerea dosarelor de burse (https://burse.inscrieri.ubbcluj.ro), printr-o modalitate similara cu cea de la depunerea aplicatiei, in intervalul 12-07.2021 10.08.2021 (ora 23:59) (an terminal), respectiv 01-30.09.2021 (an intermediar). Dosarul de finalizare va contine raportul stiintific final (format liber) semnat de catre bursier si de catre coordonatorul stiintific, la care vor fi anexate toate materialele in extenso care reprezinta valorificarea rezultatelor stiintifice obtinute (lucrari publicate sau transmise spre publicare cu includerea confirmarii editoriale de primire/accept de publicare, prezentari la conferinte/comunicate, programul conferintelor in care sa fie evidentiat numele bursierului, diploma de participare etc.) si din care sa rezulte indeplinirea obligatiilor contractuale.